Čemu se věnuji

 

VÝROBA KERAMIKY - převážně andělů  (světelných lamp), květináčů, truhlíků, ptáků a pítek pro ptáčky…

Vše je tvořeno šamotovou hlínou, která je vypalována od 1100- 1160 °C, je tedy mrazuvzdorná, tudíž celoroční.

AUTOMATICKÁ KRESBA

léčivé osobní obrazy – říká se jim také „biorezonátory“ to znamená, že vyzařují vloženou energii do prostoru. Nebo přímo působí na člověka, komu je určený nebo přímo působí na nějakou problematickou oblast v jeho těle. Vědomě vkládám záměr, který se pak cíleně odráží v obrazu.

Je to velmi jednoduchá technika, a hlavně velmi účinná.

- diagnostika vaší aury pomocí automatické kresby – harmonizace čaker

- automatické psaní – vzkazy od světelných bytostí

- vztahové konzultace

- hloubková terapie vědomým odpuštěním – propojená světelnou terapií, neboli SEBELÉČENÍM SVĚTLEM. S klientem pracuji, tak že ho provázím tíživými situacemi - tématy (na kterých se dopředu domluvíme). Pomocí cílených otázek se dopracujeme, proč danou situaci, emoci, pocit… takto silně prožívám. Naše duše si může nést hluboké a silné zátěže které se mohou promítat i do tohoto života. Ano většinu zátěží – nepochopení si neseme z dětství a dospívání. Nemusíme si je ale vůbec pamatovat. Vždy tomu tak být nemusí. S vědomím že duše je věčná. Tato metoda je má autorská a pomohla převážně mně. Uvádím se do ní velmi snadno pomocí imaginací. Proto vím, že je naprosto bezpečná a účinná. Není to regrese. Já i klient jsme v plném vědomí. Velkou roli, zde hraje puštění se daného pocitu – tudíž odpuštění si ho a posléze pracujeme s energií světla. Kontrolními otázkami zjišťuji stav daného pocitu klienta. Většinou vždy nastane okamžitá úleva a pochopení. Cena je 1500,- trvání je cca 2hod.

 

Všechny tyto techniky se dají vzájemně provázat a vždy je to individuální. Na každého klienta nahlížím s láskou a úctou. Vnímám, co vyzařuje a s jakým přáním přichází. První návštěva většinou trvá déle než 1 hod. max. 2hod.

 

Cena konzultace je 500 Kč / 1hod.

Nabízím i soukromé hodiny automatické kresby, cena 500 Kč / 1 hod.