Čemu se věnuji

 

VÝROBA  DEKORATIVNÍ A ZAHRADNÍ KERAMIKY - převážně andělů  (světelných lamp), květináčů, truhlíků, ptáků a pítek pro ptáčky…

Vše je tvořeno šamotovou hlínou, která je vypalována od 1100- 1160 °C, je tedy mrazuvzdorná, tudíž celoroční.

AUTOMATICKÁ KRESBA

léčivé osobní obrazy – říká se jim také „biorezonátory“ to znamená, že vyzařují vloženou energii do prostoru. Nebo přímo působí na člověka, komu je určený nebo přímo působí na nějakou problematickou oblast v jeho těle. Vědomě vkládám záměr, který se pak cíleně odráží v obrazu.

Je to velmi jednoduchá technika, a hlavně velmi účinná.

 

- automatické psaní – CHANNELING - přímý rozhovor s Bohem

- automatické psaní

-  osobní konzultace - téma si určuje klient sám

návštěvy u mě jsou velmi intenzivní ve smyslu, že klientovy předávám ( nebo mu je předáno ) veškeré vědění. Naopak jsem nápomocna nechat mu náhlédnou na své božsvtví a nejen nahlédnout, ale prožít. Probudit jej a v momentě, kdy klient pocítí tuto esenci a většinou dostává i channelingem vzkaz, kdy je nabádán odhodit vše nepotřebne - většinou se děje na místě. Příjmout se jako božská bytost a tím se klientovy nalije tato energie do žil a většinou ty hlavní pochyby s kterými přichází okamžitě mizí. On dostává potřebnou sílu, víru a hlavně VĚDĚNÍ pro to, aby již tvořil SÁM za sebe. Vše potřebné již má k dispozici. Nejsem typ "terapeuta", který radí a nechává klienta v nevědomí. Přichází ke mně, již velmi vědomé bytosti, kteří, potřebují odhodit pochybnosti a obavy a uvěřit ve svou vlastní léčivou sílu. VE SVÉ VLASTNÍ BOŽSTVÍ.

 

Všechny tyto techniky se dají vzájemně provázat a vždy je to individuální. Na každého klienta nahlížím s láskou a úctou - s Bohem uvnitř mě samotné. Jinak ani nelze, aby došlo k jeho prozření a on si prožil božství v sobě samotné.  Často se mi stává, že mi klienti říkají, paní Orlová, co jste to se mnou udělala…..mě je tak dobře….mě se ani nechce nic řešit. K tomuto prožitku dochází velmi záhy. Problémy se kterými klient přichází jsou tak říkajíc pro mě vedlejší. Já se na klienta dívám již na božského, hotového, bezproblémového…v Bohu. Tak jako na sebe….tím se jeho vibrace pozvedají.

První návštěva většinou trvá déle než 1 hod. max. 2hod. , ale často bývá jediná…není potřeba další. Takto jsem si to nastavila. Děkuji za to.

 

Cena konzultace je 1000 Kč / 1hod. 

Nabízím i soukromé hodiny automatické kresby, cena 1000 Kč / 1 hod.