Čemu se věnuji

VÁŽÍM SI SVÝCH DARŮ NABYTÝCH ŽIVOTNÍMI ZKUŠENOSTMI....

 

VÝROBA KERAMIKY - převážně andělů ( světelných lamp). 

používám šamotovou hlínu, která je vypalovaná od 1100 °C, je mrazuvzdorná, tudíž může umístěná venku. Já své výrobky mám venku i přes zimu....testuju ji....:-)))

AUTOMATICKÁ KRESBA

léčivé osobní obrazy – jsou to biorezonátory, které ladí nitro daného člověka do vyšších energií ( lásky, úcty, víry, zdraví, radosti, spokojenosti a jiných…..) Čistí také prostor, kde je obraz umístěn. Vnímám energii z vašeho jména, data narození, vše energeticky vnímám… to vše, mimo jiné, ovlivňuje vaší auru….

KONZULTACE

- diagnostika vaší aury pomocí automatické kresby

andělské léčení

- channeling - automatické psaní

- hloubková terapie vědomým odpuštěním – propojená světelnou terapií, kterou jsem si         „ pracovně „ nazvala SEBELÉČENÍ SVĚTLEM. S klientem pracuji, kdy máme zavřené oči a já ho cíleně provázím ( jeho hlavním tématem ), které ho většinou tíží. Pomocí cílených otázek se dopracujeme, proč danou emoci, pocit, takto silně prožívám. Někdy nás to vede mnohem dál než je náš současný život. Naše duše si nese hluboké a silné zatížení, které se promítá i do tohoto života. Tato metoda pomohla převážně mně. Uvádím se do ní neustále, když mě přepadnou silné a nepříjemné pocity. Proto vím, že ne naprosto bezpečná a účinná. Není to regrese. Já i klient jsme v plném vědomí. Velkou roli, zde hraje puštění se daného pocitu – tudíž odpuštění si ho a posléze pracujeme s energií světla. Kontrolními otázkami zjišťuji stav daného pocitu a klienta, jak dalece se cítí a jak prožívá dané téma s kterým přišel. Vždy se mi stane, že je téma ( pocit, přesvědčení ) čisté. Tuto terapii, vzhledem k tomu, že je okamžitá a účinná si cením zvlášť. Cena je 1500,- trvání je cca 2hod.

 

Všechny tyto techniky se dají vzájemně provázat a vždy je to individuální. Na každého člověka nahlížím s láskou a s ohledem co vyzařuje a s jakým přáním přichází. První návštěva většinou trvá déle než 1 hod. max. 2hod.

 

Cena konzultace je 400 Kč / 1hod.

Nabízím i soukromé hodiny automatické kresby, nebo kreslení mandal....cena 400 Kč / 1 hod.